Умови оплати та бронювання

1.   Бронювання дати відбувається за передоплатою. Лише після її внесення дата вважається заброньованою на обрану дату і час. 

2.   Передплата не повертається. У разі непередбачених обставин та екстрених випадках, замовник має право перенести дату та час фотосесії на вільну дату.

3.    За необхідності до будь-якого пакету в день проведення фотосесії (або наперед) можна додати додатковий час зйомки.

4.   У день проведення фотосесії клієнт зобов'язаний сплатити залишок вартості пакета послуг.

5.   Оплата може бути здійснена готівковим платежем або переказом на розрахунковий рахунок. 

6. У разі несплати залишку вартості обраного пакету послуг фотограф залишає за собою право не передавати фотоматеріали, доки вся сума не буде сплачена клієнтом повністю. 

7. Додаткові витрати, такі як: платні паркування на локаціях, фотостудії, платні локації для фотосесії, додатковий реквізит не входять у вартість пакетів фотографа.

Умови співпраці

1.  Початком фотосесії вважається заявлений час клієнта, а не фактичний час початку зйомки.

2.  Переміщення між локаціями, запізнення вважаються робочим часом фотографа.
3.  Дострокове завершення зйомки та запізнення не є причиною скорочення вартості зйомки, а також не дозволяє знімати довше заброньованого часу.

4.  Якщо замовник спізнюється на фотосесію, він самостійно і з доброї волі скорочує час фотосесії.
5.  Фотографія є авторським продуктом. Замовивши фотосесію, Ви визнаєте, що ознайомлені та згодні з художнім баченням фотографа, стилем зйомки та обробкою фотографій.
6.  Клієнт розуміє, що оцінити якість фотографій можна лише на професійному, грамотно каліброваному моніторі або під час друку у професійній фотолабораторії.
7.   Фотограф не несе відповідальності за якість друку в інших фотолабораторіях.
8.   Замовивши фотосесію, Ви даєте згоду на публікацію ваших фото в портфоліо, у будь-якій кількості та на вибір фотографа. Конфіденційність фотосесії обумовлюється заздалегідь до фотосесії, при цьому обраний пакет збільшується на суму вказаній у прайсі.
9.   Клієнт розуміє, що якість фотографій залежить багато в чому від настрою та зовнішнього вигляду клієнта в день зйомки (це ж стосується інших осіб, присутніх на зйомці). Фотограф не може створювати позитивний настрій для кожного з присутніх на зйомці, але готовий докласти до цього максимум зусиль.
10.  Клієнт розуміє, що якість та барвистість фотографій часто залежать від погодних умов, місць зйомок та пори року. У похмурий день неможливо створити фотографії яскравого синього неба та сонця, неможливо використовувати ефекти, можливі лише за відкритого сонця або малохмарної погоди. Клієнт розуміє, що в простих інтер'єрах неможливо зробити зйомку, аналогічну до зйомок у віллах або дорогих готелях 4-5*.
11.  Фотограф не зобов'язаний робити складну ретуш на усіх фото зовнішнього вигляду клієнта лише на підставі його побажань – недоліки фігури, сильні косметичні недоліки помітні в реальному житті.
11.  Клієнт не може мати претензій щодо відсутності певних фотографій, ракурсів зйомки, якщо це не було застережено заздалегідь. 
12.  Фотограф не несе відповідальності за роботу інших фахівців, причетних до фотографування (візажистів, стилістів, флористів та ін.). Намагайтеся уникати сильної засмаги, почервоніння, у тому числі бажано добре виспатися перед зйомкою. У разі сильних проблем із кольором шкіри фотограф не зможе виправити це на всіх фото. 
13.   Готовий матеріал передається у форматі JPG. Початковий (сирий) матеріал не є готовим продуктом і не віддається.