ФОТОКНИГА - ЦЕ ОСОБЛИВИЙ СОРТ СПОГАДІВ.

ЙОГО НЕ ПОРІВНЯТИ ІЗ ЦИФРОВИМИ КАРТКАМИ У ВАШОМУ СМАРТФОНІ

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МОЇХ ФОТОКНИГ?

   ✔ Фотокники виготовляються за стандартами ТУ. Завдяки цьому книги не розклеюються, а обкладинки не деформуються через роки

   ✔ Щільні листи, італійські палітурні матеріали

   ✔ Обкладинка із стильного матового ламінату, стійкого до подряпин

   ✔ Першокласні матеріали та склеювання

   ✔ Професійний фотодрук з правильною передачею кольору

   ✔ Обкладинки з шовку, форзац із італійського акварельного картону

   ✔ Матеріали, з яких зроблено фотокниги, не становлять жодної небезпеки для дітей

 

ЧОМУ СЛІД ЗАМОВИТИ ФОТОКНИГУ?

ПРАВИЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ ФОТО 

Найкращі знімки тепер не загубляться серед гігабайт інформації чи старих паперів. Гарний альбом можна зберігати на очах, показувати друзям або переглядати самостійно вечорами. Сучасні видання дуже довговічні.

ПОДАРУНОК НА БУДЬ-ЯКЕ СВЯТО

Фотокнига - це чудовий спосіб зробити дорогий і пам'ятний презент коханій людині, яка радуватиме її все життя. Одна з переваг таких подарунків – їхня універсальність. Вони можуть бути присвячені будь-яким святам, подорожам та знаменним подіям: весілля, сім'я, день народження, перші моменти дитини, Love Story, річниця, Новий рік...
 

СІМЕЙНА РЕЛІКВІЯ І ЦІННІСТЬ

Фотокнига це сімейна реліквія, яка дбайливо зберігатиметься і передаватиметься з покоління в покоління. Ваша фотокнига гідна стати сімейною реліквією. Моменти, коли перегортаєш сімейну фотокнигу – безцінні.

ЯКІСТЬ 

Мої фотокниги - це, насамперед, першокласні італійські матеріали, професійний фотодрук із правильною кольоропередачею. Книги виготовляються за стандартами ТУ, завдяки цьому не розклеюються, а обкладинки не деформуються з часом.

ФІКСОВАНА ЦІНА

Якщо для подарунка заплановано певну суму, альбом можна підібрати відповідно до неї. Вартість коригується кількістю сторінок, матеріалами та стилем фотокниги.
 

ВЕЛИКИЙ ВИБІР

У моєму асортименті великий вибір обкладинок, форматів, стилів фотокниг із будь-якою кількістю сторінок. Близько 12 кольорових рішень і 7 різних текстур для обкладинок (італійські тканини, велюр і мікро-велюр, еко-шкіра, -замш), які підкреслять індивідуальність власника фотокниги.