Yana Migunova

With love, your photographer ♡

 

Через об'єктив фотоапарата часто можна побачити такі деталі, на які просто не звертаєш уваги. Фотографія подарувала мені чарівну можливість акцентувати увагу людей на тому, який прекрасний світ і вони в ньому.

Кожний фотознімок несе в собі невимовну атмосферу тієї секунди, коли вона була створена.

У своїх фотографіях я прагну поєднати чистоту кадру та емоційність моменту. Знімаю стильну, елегантну, ніжну історію про Ваші почуття: з акцентом на індивідуальність кожної пари.

У своїх зйомках люблю стильну легку класику упереміш з атмосферним репортажем! Природність, краса, щира радість, моменти, коли ми почуваємося красивими та коханими, сім'я, яка поруч із нами, обійми друзів, сміх та сльози радості — найчастіше нам хочеться зупинити саме ці миті нашого життя і саме їх хочеться згадувати довго.

 

www.yana-migunova.com

FAQ

Як проходить бронювання дати?
 
Бронювання дати в моєму графіку проходить після особистої зустрічі, де ми обговорюємо усі важливі деталі, підписанні договору та внесення передплати. 
Чи укладаєте ви договір?
 
Обов'язково. З кожним клієнтом ми підписуємо договір, в якому чітко прописано, що я повинна зробити, коли, в якому вигляді і скільки це коштує. А також моя відповідальність і багато інших нюансів.
Чи можемо ми з вами зустрітися особисто?
 
Так. Я віддаю перевагу особисто познайомитися з кожним клієнтом перед тим, як приймати взаємне рішення про співпрацю. Крім фотографій, які вам подобаються, важливо, щоб ми відчували комфорт у спілкуванні і добре розуміти один одного. Якщо ви знаходитесь в Києві - тоді я із задоволенням зустрінуся з вами у вашому улюбленому ресторані. Якщо ви з іншого міста - тоді ми зможемо влаштувати відео-зустріч.
Яку кількість фото ми отримаємо?
 
У середньому за повний весільний день виходить більше ніж 500 оброблених фотографій. Залежно від насиченості та тривалості дня, фотографій може бути більше. За годину в середньому 50-100 фотографій.

Залишились запитання? Напишіть мені!